Veikala noma andele.lv struktūrā

22257890101_da22465a6d_o
15,00 € EUR

Izveidots interneta veikals andele.lv struktūrā ar fiksētu mēneša maksu.

 

Kāpēc izvēlēties savu interneta veikalu šeit?

 

 

Mēs izveidojam interneta veikalu ar apakšdomēnu, piem., http://mansveikals.andele.lv un piešķiram jums satura administrēšanas tiesības.

 

Informācija par jūsu interneta veikalu tiek iekļauta kopējā www.andele.lv struktūrā, kā arī tiek informēti www.andele.lv sociālo tīklu profilu sekotāji.

Bieži vien daudzu interneta veikalu īpašnieki neiedomājas par to, ka, lai cik labs un vizuāli pievilcīgs būtu viņu veikals, galalietotāji atceras tik dažus. Attiecīgi, ja pieņemam, ka ir vismaz 1000 jauki interneta veikali, tad galalietotājam(klientam) ir jāatceras to visu adreses un arī produkcijas klāsts vai vismaz kategorijas. Bet tomēr vieglāk galalietotājam atcerēties interneta adresi, kur būtu daudzi interneta veikali vienkopus - www.andele.lv

 

Vēlies izmēģināt mēnesi bez maksas? Pievieno grozam, veic pirkumu reģistrējoties un iegūsi 100% atlaidi pirmajam mēnesim.

 

Katram veikalam savs apakšdomēns andele.lv struktūrā, kuru ir iespējams arī dublēt klientam ar klienta domēna nosaukumu. Par detaļām sazināsimies ar katru klientu pēc pasūtījuma veikšanas. 

 

Līguma termiņš nav ierobežots.

Rēķins tiek piestādīts par nākošo mēnesi.

Grozs ir tukšs

Mūsu mājas lapā izmanto sīkdatnes. Jūs varat uzzināt vairāk par sīkdatnēm, to izmantošanu un kontrolēšanas iespējām.

Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat lietot sīkdatnes saskaņā ar šo Sīkdatņu paziņojumu. Proti, Jūs piekrītat veiktspējas/analītisko sīkdatņu izmantošanai turpmāk norādītajiem mērķiem. Ja Jūs nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, izslēdziet tās saskaņā ar šā Sīkdatņu paziņojuma norādījumiem, lai sīkdatnes no šīs mājas lapas nevarētu tikt ierakstītas Jūsu ierīcē.